facebook

Aktualności

O nas

Nasza Firma istnieje od 1999r. w obecnej chwili posiadamy dwie restauracje w Stanowicach i w Suszcu, do Państwa dyspozycji udostępniamy kilka sal o zróżnicowanej wielkości od 40 do nawet 300 (na jednej sali) osób oraz możliwość noclegów w Naszych pokojach gościnnych. Jako nieliczni staramy się aby w naszych restauracjach istniała istnie rodzinna atmosfera sprzyjająca dobremu samopoczuciu i wspaniałej zabawie.

Witamy

.

Uwaga!

SYLWESTER 2018
ZOBACZ

Nasza Firma istnieje od 1999r. w obecnej chwili posiadamy dwie restauracje w Stanowicach
i w Suszcu, do Państwa dyspozycji udostępniamy kilka sal o zróżnicowanej wielkości od 40 do nawet 300 (na jednej sali) osób oraz możliwość noclegów w Naszych pokojach gościnnych.

Jako nieliczni staramy się aby w naszych restauracjach istniała istnie rodzinna atmosfera sprzyjająca dobremu samopoczuciu i wspaniałej zabawie.

Specjalnie z myślą o Państwie przygotowaliśmy kilka rodzajów menu z których możecie Nasi mili goście wybrać coś dla siebie. Każdorazowo pozwalamy a nawet namawiamy Was do zmian
w przygotowanych prze Nas propozycjach w końcu to wy wiecie lepiej jak ma wyglądać Wasz najwspanialszy dzień w życiu.

Z myślą o tym przygotowaliśmy Państwu możliwość stworzenia własnego niepowtarzalnego jedynego w swoim rodzaju menu z gwarancją nieprzekraczalności ceny.